אז מי את בוסטר מונסטר?

(ואיך את יכולה לעזור לי)

בוסטר מונסטר היא מפלצת שניזונה משומן של אתרי אינטרנט איטיים. היא די עסוקה, אבל אחראית ומסורה. היא מתחייבת לשפר את זמן העליה של האתר שלך בתוך שבוע ימים. זה אומר שבשעה שבוסטר מונסטר תהיה עסוקה בלשפר את האתר הבא שלה, הלקוחות שלך כבר יקבלו חוויה מהירה וכיפית באתר שלך.

כשהאתר שלך מהיר יותר אנשים יהנו להשאר בו, לקרוא את המסרים שלך, לענות על הטפסים שלך ולבצע רכישות. בוסטר מונסטר מספרת שהיא חברה קרובה של כמה עכבישים סורקים של מנועי חיפוש והם אומרים שזה גם עוזר למיקום שבו האתר שלך יופיע בתוצאות החיפוש.

איך זה עובד בעצם?

1. נבדוק את מהירות האתר שלכם
אנחנו משתמשים בכלי הבדיקה המובילים בשוק - Pingdom ו-Gtmetrix, ומקפידים לבצע מספר בדיקות, לחשב ממוצעים, ולא להתחשב בבדיקות שגויות (אם במקרה השרתים של פייסבוק לא מגיבים כרגע במהירות, זה לא באמת אשמתך... או אשמתנו).
2. ניקח מכם אימייל ונשלח לכם הצעת מחיר אחרי בדיקה יותר מעמיקה
בשלב הזה כבר תתחיל לקבל מאיתנו ערך, בחינם. נשלח לך במייל פרוט של הבעיות העיקריות באתר שמשפיעות על המהירות, נשתף אותך במידע על סיפורי הצלחה ואפילו נשלח לך המלצות על כלים חינמיים שאנחנו אוהבים בטירוף. אה כן, ותוך שלושה ימים תקבל גם הצעת מחיר מותאמת אישית לשיפור של מהירות האתר שלך.
3. רוב האתרים זכאים למבצע חצי מחיר או לא שילמת. נעדכן אתכם על כך תוך שלושה ימי עסקים
הזכאות למבצע "חצי זמן עליה או שלא שילמת" קשור קודם כל למצב האתר שלך. אולי האתר שלכם כבר מספיק מהיר? רוב הסיכוי שלא, אבל אנחנו שומרים על יחסים טובים עם כל המתעניינים בשירות שלנו ונותנים מידע מהימן ומדויק לגבי השירותים הזמינים עבורכם.
4. בינתיים נשלח אליכם מייל יומי עם טיפים, סיפורי הצלחה ומידע חשוב על השירות שיעזור לכם להתכונן
מסתבר שלקוחות שהתכוננו לשירות שלנו נהנו ממנו יותר, במאות אחוזים. אנחנו נשלח לכם את השאלות והתשובות הנפוצות במייל מפורט, על מנת שהאותיות הקטנות יהיו גדולות וברורות עבורכם.
5. הצעת המחיר תשלח אליכם ואם תהיו מעוניינים נשחרר את בוסטר מונסטר לתוך האתר שלכם!
לתשומת לבכם, גם אם תקבלו את הצעת המחיר בסבבה, ותחליטו שההשקעה הכספית קטנה עליכם (אגב השקעה שלגמרי תחזיר את עצמה בזכות הביצועים החדשים של האתר שלכם), עדיין נצטרך את עזרתכם - אנחנו נסביר הכל באימיילים, אבל בלי המפתחות לצוללת, אין אפשרות להאיץ לכם את האתר. תודה מראש על הסבלנות. היא משתלמת.

בעלי אתרים סומכים על המפלצת

 • "בחרתי לאתר תמה מהממת שתואמת את ערכי החברה... אך היא היתה איטית ברמות נוראיות. בוסטר מונסטר פתרו עבורנו את הבעיה והאתר שיפר את זמן העליה שלו מ-20 לשניות ל-3.5 שניות"
  נורית גאון
  נורית גאוןפינקי פו
 • "העסק שלי נותן שרותי הקמת רשתות מחשבים למשרדים וזה היה לי חשוב ברמת המיתוג של העסק שהאתר יזרום ויהיה מהיר. בוסטר מונסטר פתרו לי את בעיית איטיות האתר ואנו מודים על כך".
  שאול הדר
  שאול הדרהדרנט
 • "בתור מפלצת בוסט, זה היה רק טבעי שברגע שבונים לי אתר משלי אז אני אטפל בו כמו שצריך. לפני שהגעתי האתר עלה תוך 4.5 שניות, ועכשיו תוך 1.5 שניות. מתוק!"
  בוסטר מונסטר
  בוסטר מונסטרThe Booster Monster

רוצה לשחרר את בוסטר מונסטר על האתר שלך?

שנקבע דייט?

בוסטר מונסטר תשמח מאד להיפגש ולהכיר אותך :)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search