הבלוג של בוסטר מונסטר

בוסטר מונסטר / מדריכים / 18 פתרונות אאוטסורסינג שיעזרו לכם להתניע את העסק

18 פתרונות אאוטסורסינג שיעזרו לכם להתניע את העסק

נכתב על ידי
בקטגוריה מדריכים

אנחנו נוהגים לדבר כאן רבות על האצת אתרים כאמצעי לחיסכון בזמן וליעילות משופרת גם בקרב הגולשים וגם עבור בעל העסק. לפיכך, ראינו לנכון לכתוב על דרך נוספת לחסוך זמן ולייעל את העסק – אאוטסורסינג (outsourcing). ב-2016, להיות האחראי הבלעדי על כל היבטי העסק זה פשוט לא ריאלי ולא אפקטיבי – ואף יכול לעצור את צמיחת העסק. לכן, אין מנוס מהאצלת סמכויות והסתמכות על פתרונות האאוטסורסינג הקיימים היום בשוק – ויש הרבה כאלה.

הנה רק כמה דוגמאות לתחומים בהם פתרונות אאוטסורסינג יכולים לעזור לכם: ניהול זמן, פיתוח ותחזוקת האתר, כתיבת תוכן, שיווק במייל, שיווק ברשתות חברתיות, עיצוב (של האתר, של לוגו וכרטיסי ביקור, של פרסומות באתרי אינטרנט), תרגום, הנהלת חשבונות – והרשימה עוד ארוכה.

סרקנו את הרשת במטרה למצוא פתרונות יעילים למשימות שכיחות שנוהגות לגזול הרבה זמן מבעלי עסקים. התוצאות לפניכם.

מציאת פרילנסרים בשלל תחומים

Upwork

כלי למציאת פרילנסרים בתחומים רבים: מפתחי ווב ומובייל, בוני אתרים, מעצבים, כותבי תוכן, עוזרים וירטואליים, נציגי שירות לקוחות, מנהלי חשבונות, מומחי שיווק ועוד. אחרי שתעלו למערכת תיאור מדויק של סוג העבודה שאתם מחפשים, יפנו אליכם פרילנסרים מהתחום שיציגו את עצמם במכתב וישלחו קישור לפרופיל שלהם במערכת. התשלום מתבצע אונליין, על בסיס שעתי או “מחיר פיקס” לפרוייקט, לבחירתכם.

מחיר: הגרסה הבסיסית חינמית. יש גם גרסאות מתקדמות יותר במחירים משתנים – יש ליצור קשר לקבלת מחיר.

Fiverr

החברה הישראלית פייבר זכתה לתהודה עולמית בזכות מודל המחירים המהפכני שלה. בדומה ל-Upwork, גם כאן מדובר בכלי למציאת פרילנסרים במגוון תחומים (אשר נעים משירותים קונבנציונליים כמו כתיבה, גרפיקה ויצירת סרטוני וידאו ועד למחוזות נישתיים כמו עיצוב הדפסים לחולצות וייעוץ וטרינרי לחיות מחמד), אך התמחור תמיד מתחיל במחיר אחיד – $5. נותני השירותים מעלים למערכת את סוגי השירותים שהם יכולים לספק עבור $5 ויותר, ומחפשי השירותים מזמינים מהם ישירות ומשלמים אונליין.

הסרטון הבא מדגים את השימוש בפייבר:

מחיר: החל מ-$5 לפרוייקט.

שיווק במדיה חברתית

Buffer

כדי ששיווק ברשתות חברתיות יהיה אפקטיבי, צריך להקפיד להעלות בהן פוסטים לעתים קרובות, ולעתים קשה לזכור לעשות זאת במהלך העבודה השוטפת, במיוחד כאשר מתחזקים חשבונות ביותר מרשת חברתית אחת. באמצעות באפר ניתן לתזמן פוסטים מראש, לפרסם אותם בכמה רשתות חברתיות במקביל בלחיצת כפתור, ולנתח את ההשפעה שלהם בדיעבד. באפר עובדת עם פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, פינטרסט, גוגל פלוס ולינקדאין.

מחיר: הגרסה הבסיסית חינמית (ליחידים). יש גם גרסאות מתקדמות במחירים של החל מ-$10 ליחידים ו-$99 לחברות.

Hootsuite

מערכת פופולרית לניהול מדיה חברתית, באמצעותה ניתן לתזמן ולפרסם פוסטים ביותר מ-35 רשתות חברתיות, ביניהן פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם וגוגל פלוס. ניתן לעבוד בה באופן קבוצתי ולחלק משימות בין חברי הצוות. בנוסף, ניתן למצוא באמצעותה שיחות על המותג ברשתות החברתיות, לבצע אנליטיקס על האנגייג’מנט וההשפעה של הפוסטים, למצוא מובילי דעה, לענות למסרים מגולשים ועוד.

מחיר: הגרסה הבסיסית חינמית. יש גם גרסאות מתקדמות יותר במחירים של החל מ-$9.99 לחודש.

שיווק במייל

שיווק במייל הוא חיוני לכל סוג של עסק שרוצה להצליח, ועדיין מהווה את התשתית הבסיסית ביותר לשמירה על קשר עם לקוחות קיימים ופנייה ללקוחות פוטנציאליים. יש שירותי מייל לעסקים אשר מפשטים מאד את מלאכת השיווק במייל באמצעות רשימות תפוצה, תיוגים, תזמון מיילים, פילוח קהלים ספציפיים ועוד.

לסקירה על שירותי מייל מוצלחים, אתם מוזמנים לקרוא את הפוסט שלנו מלפני חודשיים, על שירותי המייל הטובים ביותר לעסקים.

ניהול זמן

Toggl

טוגל הוא כלי לניהול זמן, אשר עוקב אחר זמני ביצוע של פרוייקטים ובפרט אחר שעות העבודה שהושקעו בכל משימה. ניתן להפיק באמצעותו דו”חות אשר מאפשרים לעובדים ולמעסיקים לזהות לאן הזמן הולך ולשפר את יעילות העסק. את טוגל ניתן להוריד כאפליקציה למכשירים שונים ומערכות הפעלה שונות, וכן כתוסף לכרום.

צפו בסרטון ההדגמה:

מחיר: הגרסה הבסיסית חינמית. יש גם גרסאות מתקדמות יותר במחירים של החל מ-$9 לחודש.

Google Calendar

לוח השנה של גוגל זמין לכל אחד שיש לו חשבון בגוגל (כולל ג’ימייל). קל מאד לקבוע באמצעותו פגישות ולשלוח זימונים, עדכונים ותזכורות לגביהן באופן אוטומטי לאנשים המשתתפים בהן; וכן להשתמש בו כיומן למעקב אחר משימות ואירועים. ניתן לראות את המשימות בתצוגה יומית, שבועית, חודשית וכרשימה של האירועים הקרובים. ניתן לסנכרן את האירועים בו עם לוחות שנה של אנשים או ארגונים אחרים, והוא מסתנכרן עם הטלפון הנייד.

מחיר: חינם.

ניהול פרוייקטים

Basecamp

בייסקאמפ הוא כלי לניהול פרוייקטים הכולל פיצ’רים מגוונים שניתן להיעזר בהם כגון לוחות שנה, רשימות, יצירת מסמכים ותיקיות, איחסון מסמכים, העלאת מסמכים או שיתוף קישורים למסמכי גוגל דוקס, לוח מודעות וצ’ט באמצעותם ניתן ליצור קשר עם שאר חברי הצוות. המערכת מסתנכרנת עם המייל ושולחת באמצעותו תזכורות למשימות. את הפרוייקטים במערכת ניתן לנהל מול העובדים ומול הלקוחות כאחד.

לאחרונה הושקה הגרסה החדשה של בייסקאמפ, Basecamp 3. צפו בסרטון ההדגמה:

מחיר: החל מ-$29 לחודש.

Trello

טרלו הוא כלי אינטראקטיבי לניהול פרוייקטים אשר מציג כל פרוייקט ככרטיס אותו ניתן להזיז מעמודה לעמודה ככל שהפרוייקט מתקדם. באמצעות הכרטיסים, אשר ניתן לבחור להם צבעים שונים ולסדר אותם בלוחות, ניתן ליצור תזרימי עבודה בתצוגה ויזואלית פשוטה להבנה. בנוסף, ניתן להוסיף צ’קליסטים ודדליינים, להוסיף הערות וליצור תזכורות כדי לייעל את עבודת הצוות.

להדגמה של המערכת, צפו בסרטון הבא:

מחיר: הגרסה הבסיסית חינמית. יש גם גרסאות מתקדמות יותר במחירים של החל מ-$9.99 לחודש.

Asana

אסאנה הוא כלי שיתופי המאפשר לנהל פרוייקטים רבים בעת ובעונה אחת, ולהשתחרר מתכתובות מייל עם עובדים ולקוחות על סטטוסים של משימות. ניתן להשתמש באסאנה ליצירת משימות, ארגון שלהן לפי לוחות זמנים, הקצאתן לאנשים שונים ומתן עדכונים והתראות לאנשים שעובדים על המשימות, אשר מסתנכרנים עם המייל. כל אדם שמשתפים אתו פרוייקט יכול לראות בבירור מה הדדליין שלו, ובתום הפרוייקט לסמן עליו “וי” אותו יראה גם מי שהטיל עליו את המשימה.

כתיבת תוכן

Writer Access

כלי למציאת כותבי תוכן פרילנסרים למשימות של כתיבה, עריכה, תרגום ותכנון אסטרטגיית תוכן. השירותים ניתנים בשפה האנגלית. בכל אחד מהתחומים מוצעות כמה רמות המתומחרות בהתאם. דרך המערכת ניתן גם לנהל את זרימת העבודה, לבדוק אלו משימות כבר מוכנות, ולפרסם את התכנים המוכנים במגוון פלטפורמות.

מחיר: ניתן לשלם פר עבודה על בסיס כמות המילים ורמת הכתיבה הנדרשת, או להפקיד מראש סכום מסוים למשימות עתידיות (החל מ-$50).

סרבולה

סרבולה היא מערכת בה ניתן להזמין שירותי כתיבת מאמרים שיווקיים, כתיבת מאמרים מקצועיים, כתיבת הודעות לעיתונות ותרגום טקסטים. השירותים ניתנים בשפות עברית, אנגלית ורוסית. במסגרת כל שירות ניתן להזמין את סוגי התוכן הקשורים אליו (למשל, תחת “מאמרים שיווקיים” ניתן להזמין דף נחיתה, דף אודות ועוד), תוך מתן פרטים כגון כותרת רצויה, הסבר על המוצר/שירות עליו כותבים ועוד.

מחיר: ניתן לשלם פר עבודה על בסיס כמות המילים ורמת הכתיבה הנדרשת או לרכוש קרדיטים למשימות עתידיות במחיר של החל מ-232 ש”ח  כולל מע”מ (25 קרדיטים).

עיצוב

Canva

כלי ליצירת עיצובים, תמונות ואיורים מקוריים בהם ניתן להשתמש במצגות, באתר העסק, ברשתות חברתיות כמו גם יצירת הזמנות לאירועים, פליירים, ברושורים, כרטיסים וכיו”ב. בקנווה מבחר גדול של רקעים, פילטרים, פונטים ואייקונים ופיצ’רים כגון עריכת תמונות, הוספת אפקטים, הוספת טקסט, יישור תמונות ועוד.

כדי להבין את העבודה עם קנווה, תוכלו לצפות בסרטון הבא:

מחיר: חינם.

Design Pickle

כלי למתן שירותי עיצוב מגוונים הכוללים: עיצוב אתרים, עיצוב מיילים, עריכת תמונות, עיצוב מודעות לפייסבוק ולגוגל, עיצוב פליירים, הכנת חומרים שיווקיים לתערוכות, עיצוב סטיקרים ועוד. הייחודיות של השירות היא קבלת שירותי עיצוב ללא הגבלה בעבור מחיר חודשי אחיד. החברה מקצה לכל לקוח מנהל שירות אישי, מעצב אישי, שיעורים שבועיים בשיווק, מאגר תמונות סטוק ועוד.

מחיר: $370 לחודש.

סיכום

מגוון השירותים הקיימים היום אונליין יכול לצמצם משמעותית את השקעת הזמן והכסף בביצוע משימות שונות הקשורות לעסק. במקרים רבים, אאוטסורסינג יכול לתת תוצאות מצוינות שעולות בהרבה על מה שהייתם יכולים לבצע בכוחות עצמכם – ויש לכך כוח רב גם בייעול העסק וגם בהקפצתו קדימה.

מכירים פתרונות אאוטסורסינג מוצלחים נוספים? שתפו אותנו בתגובות!

בוסטר מונסטר
בוסטר מונסטר
אני מפלצת חמודה שניזונה משומן של אתרי אינטרנט איטיים. רוב הזמן די עסוקה, אבל אחראית ומסורה. מתחייבת לשפר את זמן העליה של האתר שלך בתוך שבוע ימים. זה אומר שבשעה שאהיה עסוקה בלשפר את האתר הבא שלי, הלקוחות שלך כבר יקבלו חוויה מהירה וכיפית באתר שלך.
Recommended Posts
שנקבע דייט?

בוסטר מונסטר תשמח מאד להיפגש ולהכיר אותך :)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

לשיתוף הפוסט לחצו כאן
coffee notebook and envelopes
תודה רבה על השיתוף ! לייק קטן לעמוד שלנו, ותשארו בעניינים על כל מה שחדש כאן :

שתפו את הפוסט עם חברים


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/customer/www/boostermonster.co.il/public_html/wp-content/themes/Jupiter-child/footer.php on line 452